Video klubu

Mikołajkach na sportowo - Video

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

1400 dzieci uczestniczyło w tegorocznych "Mikołajkach na sportowo" w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały dzieci z koszalińskich przedszkoli. Podczas zabawy najmłodsi wzięli udział w kilku konkurencjach sportowych, w tanecznej zumbie poprowadzonej przez instruktorkę fitness Annę Wojnarowską, jak również w prelekcji na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, którą poprowadzili funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Wystosowaliśmy specjalne zaproszenie do Świętego Mikołaja, który zapewnił nas, że 5 grudnia pojawi się w naszym obiekcie. Dotrzymał słowa... – mówi Łukasz Bednarek dyrektor Hali Widowiskowo Sportowej. - Każdy z uczestników otrzymał prezent i słodki upominek, a przedszkola zaproszenia na mecze ligowe dwóch ekstraklasowych drużyn - dodaje Bednarek. 

W rolę opiekunów grup wcielili się zawodowi sportowcy: piłkarki ręczne Energa AZS Koszalin oraz koszykarze AZS Koszalin. Nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć przedszkolaków z zespołami. Ponad dwugodzinną zabawę prowadzili Damian Zydel i Dariusz Dworaczyk.

Media

Ostatnio zmienianypiątek, 09 grudzień 2016 08:11

Szybki kontakt

Piłka Ręczna Koszalin SA
ul. Śniadeckich 4 , II piętro p. 212-1
75 - 453 Koszalin
www: energa-azs-koszalin.pl
e-mail: energaazs@gmail.com
tel. 609 201 288